Hidiv Kasrı’nda Düğün Fotoğrafları

Hidiv Kasrı’nda Düğün Fotoğrafları

Hidiv Kasrı, düğün fotoğrafları için inanılmaz fırsatlar barındıran harika bir mekan. Buket ve Onur’da düğün fotoğraflarına Hidiv Kasrı’nın tarihi dokusunu taşımak istiyorlardı. Durum böyle olunca gerekli izinler alındı ve kasrın iç alanını kullanabilmemizin önü açıldı.

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Gelin Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

Kasrın içi çok güzel bununla birlikte bazı özel alanlarını bilmezseniz verimli bir dış mekan çekimi gerçekleştirmeniz zor. O yüzden tecrübeli bir ekip olarak biz daha önce çektiğimiz gelinlik kataloğu , nişan ve düğün çekimlerimizle hangi alanları nasıl kullanmamız gerektiğini bildiğimizden iç alanı gerektiği gibi kullanabiliyoruz.

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Damat Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Damat Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

Kasırda özellikle dikkat etmeniz gereken iç alanda iyi bir çekim için haftaiçi sakin zamanları tercih etmeniz, haftasonum ziyaretçi trafiği yüksek olan kasırda verimli bir çekim yapmanız çok zor.

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Merdivenler Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

Bununla birlikte kasrın iç ve dış alanları ışık olarak çok değişken olduğu için bunlara uygum sağlayacak ekipmana sahip bir ekiple çalışmanız çok önemli. Yerine göre Icelightlarımızı, yerine göre Dedolightımızı, yerine göre reflektör veya Elinchrom Quadra’larımızla bulunduğumuz alanları en iyi şekilde değerlendiriyoruz.

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Siyah Beyaz Gelin Uzun Duvak Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

Gelelim gelin damadımızla gerçekleştirdiğimiz çekime. Öncelikle Hidiv Kasrı’nın üst alanlarını kullanarak çekime başladık, devamında alt kat havuzlu alan, yemek salonları ve kasrın ön bahçesini kullanarak enerjik bir çekime imza attık. Kasrın terasından, bahçesine, tüm alanlarını kullanarak bir çok alanı keyifle kullandık. Gelinimiz Buket, ara ara gösterdiğimiz karelerle düğün günü dışı yapılan bu çekimde heyecanını korumayı başardı. Hidiv Kasrı’nda çekimlerle ilgili daha detaylı bilgi için aşağıda linkini ilettiğimiz veya üst menümüzden ulaşabileceğiniz iletişim sayfamımızdaki formumuzu doldurmanız yeterli.

İletişim

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları Hidiv Kasrı Düğün Fotoğrafları

İletişim

Leave a reply