Destan ve Onur’la doğanın içinde harika bir düğün hikayesi

Destan ve Onur’la doğanın içinde harika bir düğün hikayesi

Destan ve Onur’la yaptığımız toplantı ve devamında Doğa Çiftlik’te yaptığımız koordinasyon toplantısı ile düğün hikayelerine hazırlandık. Video çalışmasınında olacağı düğün günü harika detaylar barındırıyordu. Dolayısı ile hazırlık, iyi bir düğün çekimi için ön koşuldu.

İstanbul Düğün Fotoğrafçıları içinde en şanslılarından biri olduğumu söyleyebilirim. Zira her yıl mükemmel insanlarla tanışıyorum. Destan ve Onur’un heyecanları Kadıköy Bahariye Caddesi’ndeki ofisimizde yaptığımız görüşmede gözlerinden okunuyordu. Düğün günüde aynı heyecan tavan yapmıştı.

Düğün günü iki ekip olarak hem Destan’ın hem de Onur’un hazırlıklarını ayrı ayrı takip ederek çekimimize başladık. Önce ilk ekibimizi Onur’un evine bıraktık. Chopper tutkunu olan Onur, aynı zamanda çok başarılı bir vokal koçu. Biraz Onur’un motorsikletini inceledik, evet bir 15 dk kaybettik ama bu harika makineyi yakından görmeye değerdi.

Devamında Kavacık’ta ki gelin evine gittik, burada heyecan doruktaydı. Tüm ailenin düğün günü böyle bir araya gelmesi harika. Tüm büyükler, kuzenler, yeğenler dostlar herkes bir arada bu mutluluğu paylaşıyordu. Destan evden çıkış için ananesinin gelinliği ve üzerine babaannesinin kuşağını tercih etmişti. Bu manevi anlamı ile de çok özel bir tercihti. Onur’un görünmesi ile birlikte ev halkının damat beyden özel bir ricası oldu. Serenatsız kız vermek yoktu, Onur tüm yeteneklerini Destan için sergilerken bu güzel gösterinin sonunda Destan’ın Rapunzel misali saçlarını aşağıya uzatması hepimizi güldürdü.

düğün hikayesi istanbul düğün hikayesi istanbul düğün fotoğrafları

Şimdi sıra gelin evinin kapısı ve gelinin olduğu salonun kapısında idi. Onur başta dairenin kapısını açabilecek olsa da adettendir diyerek geri çekildi. Keyifli dakikaların ve Onur’un birazcık hafiflemesinden sonra kapılar açıldı ve Destan ile Onur birbirine kavuştu. Devamında geleneksel davul zurna ile siteyi biraz coşturduk.

Davul Zurna İstanbul Düğün Fotoğrafları

Sonrasında hedef Doğa Çiftlik’ti, burada gelin ve damat için ayrılan iki ayrı odada çiftimiz hazırlanmaya başladı. İki bungalowun birbirine yakın olması eğlenceli kareler yakalamamızı sağladı.

Düğün Hikayesi Gelin Makyajı Hazırlık Gelin Ayakkabısı DetayDamat Damat Hazırlık Buzukiİstanbul Düğün Hikayesi Nedimeler ve Gelin Hazırlık Vakko Wedding Gelinlik Detay Gelin Buketi Detay

Gelin odasında tabi yapacağımız ilk şey Destan’ın harika Vakko Wedding gelinliğini fotoğraflamaktı. Sonrasında Destan ve Onur’un hazırlıklarını takip ettik. Sıra dış mekana gelince Doğa Çiftliğin sunduğu avantajlardan faydalandık. Dış mekanı gelin ve damadımız için hazırlanan çiçek takında aile fotoğrafları ile sonlandırdık.

Gelin Portre Fotoğrafı Damatlık Detay Istanbul Düğün Fotoğrafları İstanbul Gelin Fotoğrafı Eğlenceli Gelin Damat Fotoğraflarıİstanbul Düğün Fotoğrafları Istanbul Bridal Portrait
Eğlenceli Gelin Damat Fotoğrafları

Dış mekan çekiminden sonra gelin ve damatların biraz dinlenmesini tavsiye ediyoruz. Destan ve Onur’da odalarına çekilerek dinlendiler. Sonra çıkış ve nikahı ve tabiki ilk danslarını fotoğrafladık. Takıda çiftimizi mekanın fotoğrafçılarına teslim ettik, sonrasında eğlencenin başlaması ile çekimlerimize kaldığımız yerden devam ettik. Klasik buket atmanın devamında damadımızda harika bir papyon şov yaptı. Düğün devamında ufak bir after party yapıldı, damadımızın vokal koçluğunu yaptığı Aleyna Tilki’nin de facetime ile bu eğlenceye katılması güzel bir sürpriz oldu. Eğlence Onur’un, Destan için söylediği şarkı ile sonlanırken, günün tüm yorgunluğunu unuttuk. Byboraphoto ailesi olarak, Destan ve Onur’a bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

İlk Dans Düğün Dansı

Leave a reply