Chateau Kalpak Düğün Hikayesi

Chateau Kalpak Düğün Hikayesi

 

Bir üzüm bağında evlenmek… Birsen ve Uğur’un bu harika fikri, Chateau Kalpak’ın ödüllü şaraplarını tattıkları esnada şekillenmişti. Çok güzel ve eşsiz bir karardı.

Düğün hikayesi çekimlerimiz İstanbul Ortaköy’de Plato Kuaför’de başladı. Kuaför Mustafa Ali Nişancı’nın maharetli ellerinde hazırlıklarımız tamamlanınca, Şarköy’e doğru hareket ettik. Şarköy yolundaki yoğun yağmur bizi biraz tedirgin etsede, Chateau Kalpak’a vardığımızda Bülent Kalpaklıoğlu’nun sıcak karşılaması ve sanki çiftimizi bekliyormuş gibi bir anda dağılan bulutlar, kendisini gösteren güneşle çekimimizin ikinci aşaması keyifle başlamış oldu.

Uzum Bağında Düğün Fotoğrafları ortaköy kuaför ortaköy kuaför ortaköy kuaför ortaköy kuaför

Yağan yağmur nedeni ile nemli olan toprak, bağ bozumu öncesine özellikle planlanan düğün gününde bizi üzen tek nokta oldu. Birsen’in özenle seçtiği Oleg Cassani gelinliğini riske atmak istemedik ve ne kadar istesekte bağ içinde çekim yapmadık. Ama olsun bağın eşsiz manzarasıda mükemmel fotoğraflar yaratmamıza yetti. Ayrıca Bülent Bey’in tüm misafirperverliği ile bize açtığı mahzenide inanılmaz kareler yaratmamıza olacak sağladı.

Tümü İstanbul’dan gelen seçkin konukların gelmesi ile Chateau Kalpak iyice hareketlenmişti. Birsen ve Uğur çıkışlarını yaptılar, mükemmel bir ilk dansla yeni hayatlarının ilk adımlarını gün batımının eşsiz ışığı altında gerçekleştirdiler.

   

      

Sonrası tüm davetliler için eşsiz bir deneyimdi. DJ Serkan Baykal’ın mükemmel seti ve Chateau Kalpak’ın ödüllü şarapları bir araya gelince eğlence doruk yaptı diyebiliriz. Pastada Uğur’un şampanya şovu düğüne damgasını vurdu. Bu mükemmel ortamda saatler ilerledikçe eğlence yerini keyifli sohbetlere bıraktı. Umarız 2016 sezonunda Birsen ve Uğur’un tercihini tekrar eden çiftlerimiz olur. Chateau Kalpak’ı düğün günleri için bu tarz bir organizasyon düşünen tüm çiftlerimize tavsiye ederiz.

 

Leave a reply