Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü, her mutlu çiftin keyifle kutladığı özel bir gün. Sevgililer günü hediyeleri erkek için olsun, kadın için olsun çok çeşitli. Pırlanta yüzüklerden, güzel bir gömleğe, her zaman istenen ama bütçe ayrılmayan pek çok çeşit hediyeye uzanan geniş bir yelpaze var. Bunun yanı sıra özel sevgililer günü turları bile düzenleniyor. Yada bazılarımız internetten sevgililer günü sözü aratarak biraz kopya çekebiliyor. Biz istedik ki çiftler bu sevgililer gününde özel bir şey hediye etsinler. Anılarını bugünlerini geleceğe taşıyacak özel ve farklı bir sevgililer günü hediyesi olsun.

Gelin şimdi sevgililer günü hediye fikirlerimizi açıklayalım;

Sadece sevgili olan çiftlerimiz için;

Örneğin sevgilisiniz daha nişan veya söz bile yok. Sevgiliniz 14 Şubat geldiğinde aşkınızı profesyonel fotoğraflarınızı instagramda paylaşarak sevgililer gününü kutlasa nasıl olur. Bu ilişkinizi taçlandıran bir şans olduğu gibi ileride kısmetse tamamına erdiğinde harika anılarınızı biriktirmiş olacak, düğün günü silde showunuzda 14 Şubat 2018’in fotoğraflarını keyifle bir kez daha paylaşıyor olacaksınız. Bu konuda konseptlerle ilgili görüşmek için çok az günümüz kaldı. O nedenle bir an önce bize ulaşmalısınız ki çekiminizi sevgililer günü öncesinde tamamlayıp fotoğraflarınızı size teslim edelim.

Sözlenmiş veya nişanlı çiftlerimiz için;

Bir diğer fikrimiz söz ve/veya nişan evrelerinde olan, evlilik hazırlığı yapan çiftlerimiz için. Tarihiniz belli ise Save The Date türü bir çekim, tarihiniz belli değilse yurt dışında engagement session olarak tabir edilen profesyonel çift fotoğrafları ile 14 Şubat’ta paylaşımlarda bulunmak istemez misiniz? Yine aynı şekilde düğün günü silde showunuzda kullanacağınız bu güzel fotoğraflar, 14 Şubat 2018’i ilişkinizde her zaman hatırlanacak bir tarih yapacak. 

Dubai Save The Date Photos Dubai Save The Date Photos Dubai Save The Date PhotosRiva Istanbul Save The Date Fotograflari Riva Istanbul Save The Date FotograflariRiva Istanbul Save The Date Fotograflari

Evli çiftlerimiz için;

Bir diğer sevgililer günü hediye fikrimiz ise evli çiftlerimiz için. Çok şık bir zarf içinde hediye çekiminiz yine güzel bir hediye kartı ile eşinize sunulsa. Belki düğün günü yapılan çekimden memnun kalmadı, belki düğün günü profesyonel hizmet almamanız sizi ve eşinizi üzdü, yada eşiniz hamile ve aileniz büyüyor, ona hamile çekimi, doğum çekimi gibi bir hizmet hediye etseniz nasıl olur, yada çocuklarınızla harika bir çekimle ailenizin bugününü geleceğe taşımak istemez misiniz? Özel hediye kartınız ile bunu 14 Şubat’ta sunabilir farklı yaratıcı bir sevgililer günü hediyesi ile eşinizi şaşırtabilirsiniz.

Doğum Bebek Aile Fotografları Doğum Bebek Aile Fotografları

Bir başka hediye fikrimiz ise yine evli çiftlerimiz için, örneğin eşinizin profesyonel yönetici portresi yok, biz de çok yabancı bir kavram olsada, eşinizin CV’si, Linkedin profili, var ise bloğunda profesyonel fotoğraflarla temsili güzel olmaz mı? Eşinize bu hizmetimizi de hediye edebilirsiniz.

Sadece fotoğraf çekimi olarak düşünmeyin, aynı zamanda video çalışmaları ile de 14 Şubat 2018’i, sevgililer gününü unutulmaz kılabilirsiniz.

Bize ulaşmak için https://www.byboraphoto.com.tr/iletisim/

Leave a reply