Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri Fotoğraf Çekimi

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri Fotoğraf Çekimi

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri, konumu itibari ile İstanbul içinde harika bir düğün mekanı. Kapalı ve açık alanlanı olmasıda bir artı. Düğün gününüzde yağmur olasılığına karşı güvenceniz var. Bununla birlikte iç alanıda harika fotoğraflar veriyor.

Yine düğünleri için mekanı tercih eden çiftler isterlerse hemen yanı başlarında bulunan Fenerbahçe Parkı’nı da çekim için kullanabilirler.

Bu lokasyonda düğün organizasyonlarını gerçekleştirecek çiftlerimize önerimiz hazırlık içinde Wyndham Kalamış veya Hilton Double Tree Moda’dan bir suit oda kiralamaları. Her iki lokasyonda çok yakın, özellikle Wyndham Kalamış son derece yakın. Bir de her iki otelin kendi iç alanlarıda fotoğraf için gayet müsait.

Şimdi size bu lokasyonda düğün öncesinde fotoğraf çekimlerini gerçekleştiğim çiftimizin fotoğrafları ile baş başa bırakalım. Düğününüz için Faruk Ilgaz Tesislerini tercih edecekseniz muhakkak öncesinde tesisi fotoğraf için kullanmanızı öneririz.

Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim Dış Mekan Çekim

Leave a reply