İstanbul’da Düğün Öncesi Adile Sultan ve Kuzguncuk’ta Dış Mekan Çekim

İstanbul’da Düğün Öncesi Adile Sultan ve Kuzguncuk’ta Dış Mekan Çekim

Esra ve Erdi, düğün günü çekim telaşı yaşamak istemediklerini söylediklerinde en iyi alternatif düğün öncesi yapılacak bir dış mekan çekimdi. Tek endişeleri düğün günü arkadaşlarınıda karelere dahil edebilecekken bunun ayrı bir gün yapılacak çekimde ne derece yapılabileceğiydi. İstanbul’da Kuzguncuk sahilde yaptığımız gece dış mekan çekimlerini de beğenen Esra ile programımızı önce Adile Sultan  Kasrı, sonrasında da Kuzguncuk olarak belirledik.

Çekim için Adile Sultan Kasrı’na gittiğimizde çiftimizi beklerken gelen kalabalık grubu görünce bir an endişe ederek asistanıma düğün günü olup olmadığını sorma ihtiyacı hissettim. Zira bu programı hem etkilerdi hem de gelen kalabalık gruptaki herkes giyinmiş kuşanmıştı. Hafızamdan endişe ederek bir de Esra’ya sorma ihtiyacı hissettim. Gülerek düğün günleri olmadığını ama arkadaşlarının onları kırmadığını davete icabet ettiklerini söyledi. Gerçekten de düğün günü dışı bir çekimde gördüğüm en kalabalık arkadaş grubu idi.

Beyaz Butik Gelinliği ile Gelinimiz  Beyaz Butik Gelinlik Gelin ve Damat Dış Mekan Çekim Beyaz Butik Gelinlik

Çekime başladığımızda Esra’nın harika Beyaz Butik gelinliğinin hakkını vermek gerekirdi. Harika gelin portrelerinin yanı sıra Erdi’yi de unutmadık. Bununla birlikte tüm nedimeler ve sağdıçlar, arkadaşlar herkesi büyük bir titizlikle karelere dahil ettik.

 Gelinimiz ve Nedimeleri Gelinimiz ve NedimeleriGelinimiz ve Nedimeleri Gelinimiz ve NedimeleriGelin ve Damat Pozları Gelin PortresiGelin ve Damat Dış Mekan Çekim Beyaz Butik Gelinliği ile Gelinimiz Damat ve Arkadaşları

Çekimin devamında bu sefer dış alanı değerlendirdik dış alanda arkadaşlarla da harika kareler ortaya çıkardık, özellikle uzun pozlama denemelerimiz süper sonuçlar verdi. Bu karelerde herkes çok eğlendi.

Dış Mekan Çekim Beyaz Butik Uzun Duvak Beyaz Butik Uzun Duvak Düğün Dış Mekan Çekim Gelin Damat Dış Mekan Çekim Gelinimiz ve Nedimeleri Gelin ve Nedimeleri Damat ve Arkadaşları Damat ve arkadaşları Gelinimiz ve Nedimeleri Gelinimiz ve nedimeleri Gelinimiz ve NedimeleriDamat ve Arkadaşları Damadımız ve ArkadaşlarıGelin ve Damadımız Arkadaşları ile

Adile Sultan Kasrı’nın devamında hedefimiz bu sefer Kuzguncuk’tu, burada an kareleri  ile grubun dinamiğini, heyecanını karelere taşıdık. Ayrıca düğün günü dışında çekim yapmanın avantajı gece çekimide yapabilecek olmamızdı. Güneşi batırdıktan sonra sahil tarafına geçtik. Burada gecenin fotoğraf için en kıymetli saatleri olan, alacakaranlık diye de geçen gökyüzünün harika bir laciverte büründüğü saatlerde Boğaziçi’de bize güzel bir sürpriz yaptı, hafif esen rüzgar Beyaz Butik’in hazırlamış olduğu mükemmel uzun duvakla bir görsel şölen sundu. Bize de özel ışıklarımızla bu anı mükemmel karelere dönüştürmek kaldı.

Kuzguncuk Gelin Portresi Beyaz Butik Gelin Damat Dış Mekan Çekim Gelin Damat Eğlenceli Pozlar Gelin Damat Eğlenceli Pozlar Siyah Beyaz Gelin Damat Fotoğrafları Gelin Damat Dış Mekan Gece ÇekimiKuzguncuk Gelin Damat Dış Mekan Çekim Düğün çifti ve arkadaşları  İstanbul Boğaz Gece Dış Mekan Çekim Beyaz Butik Gelinlik ve Uzun Duvak Gece Gelin ÇekimiBoğazda gece düğün çekimi Boğaz Gece Düğün Çekimi

Hadi daha fazla tavsiye ve düğün gününüzü planlamak için sizi Kadıköy’deki ofisimizde bir görüşme koordine edelim. Detaylar için sayfamızın iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. İletişim formu için tıklayınız.

Leave a reply