DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINIZI GELECEĞE TAŞIYAN ALBÜMLER

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINIZI GELECEĞE TAŞIYAN ALBÜMLER

Bir düğün fotoğrafçısının verdiği hizmetin en önemli noktası teslim ettiği albümdür. Bu anlayışla hareket ettiğimiz için fineart albümlerimizi sizlere tanıtmak istedik.

Fineart özellikle sanat fotoğraflarında kullanılan, özel bir kağıt türüdür. Müze ve sanat galerisi baskılarında kullanılan bu kağıt ve baskı metodu, mükemmel detay zenginliği ve yumuşak renk geçişleriyle diğer baskı yöntemlerinden daha gerçekçi baskılar elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda baskı ömrü olarak diğer baskılara göre daha uzun süre dayanan bu baskı türü, yıllar sonra torunlarınızın dahi saklayabileceği bir albüme sahip olmanızı sağlar.

Fineart albümlerimiz düğün hikayesi paketlerimizde sunulmakta olup, dış mekan çekim hizmeti alan çiftlerimizde ayrıca istekleri doğrultusunda paketlerine ekletebilmektedir. Bu albüm serimizde 230 gr fine art mat kağıtları, 2 mm lik kalın yaprak seçeneği veya 0.6 mm lik ince yaprak seçeneği ile sunuyoruz. Kalın yaprak tercihinizde 12 yaprak 24 sayfa olarak albümünüzü alabilirken, ince yaprak tercihinizde albümünüzü 17 yaprak 34 sayfa olarak alabiliyorsunuz.

Düğün Fotoğrafları Düğün Fotoğrafları

Albümlerimiz özel keten çantaları ve ahşap saklama kutuları ile sunuluyor. Albüm kutunuzda isim ve isterseniz tarih bilgileriniz, ayrıca logomuz yer alırken, albüm kapanızda isimleriniz yer almaktadır. Albüm kapaklarımızda nubuk deri, deri ve keten seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

Düğün FotoğraflarıDüğün Fotoğrafları Düğün Fotoğrafları

Ana albümlerimiz 30×60 cm olarak hazırlanırken, aile albümlerinde 15×30’dan başlayarak 20×40 veya 25×50 cm’lik versiyonlarıda tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda 13×18 cm veya 10×15 cm lik iki farklı ebat versiyonunda fineart fotoğraf baskılarınızı yine özel ahşap kutusu ile alabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafları Düğün Fotoğrafları Düğün Fotoğrafları

Leave a reply