Atatürk Arboretumu’nda Düğün Dış Mekan Çekimi

Atatürk Arboretumu’nda Düğün Dış Mekan Çekimi

Atatürk Arboretumu’mu çokça düğün dış mekan çekimi gerçekleştirdiğimiz her yıl nerede ise 20 çiftimizde çekime gittiğimiz en hakim olduğumuz mekanlardan. Ama her çiftimizde farklılığı sağlayacak kadar da bol olanak sunan bir lokasyon.

Pınar ve Özgür’ün çekimlerini ise Ekim ayında çokça rastlanmayacak güzel güneşli bir günde gerçekleştirdik. Fotoğraflara bakınca insan çekimin yaz yada ilkbahar aylarında çekildiğini düşünebilir ama İstanbul bir kez daha güzel havası ile bizi şaşırtmayı başardı.

Düğün Fotoğrafları Gelin Düğün Fotoğrafları Gelin Portre Düğün Fotoğrafları Gelin DamatDüğün Fotoğrafları Gelin Damat

 

Pınar harika gelinliği ve farklı gelin saçı ile harika idi, Özgür’de mükemmel seçim damatlığı ile çekime hazırdı. Düğün günü dışı bir çekimde olsa Özgür’ün yetişmesi gereken toplantısı nedeni ile kısıtlı bir süre içinde çekimi gerçekleştirdik. Atatürk Arboretumu’na hakim olmamız bu anlamda çiftimizin istediği gibi bir çalışma çıkarmamız için çok önemli idi. Bu arada Pınar’ın ablası ve arkadaşlarının yardımı gerçekten tüm sezon içinde gördüğümüz en iyi desteklerdendi. Genelde çekimlerde yardımcı olması beklenen arkadaşlar, akrabalar bir anda ortamın büyüsü ile kendilerini instagrama fotoğraf ekleme telaşı içinde bulabiliyor. Bu sefer hiç öyle olmadı, gerçektende çekimin sonundan başına kadar hem bize hemde gelin ve damadımıza harika bir şekilde destek oldular. Şimdi sizleri bu güzel çiftimizin harika fotoğrafları ile baş başa bırakalım.

Düğün Fotoğrafları Gelin Damat Düğün Fotoğrafları Gelin Damat Düğün Fotoğrafları Gelin DamatDüğün Fotoğrafları Gelin DamatDüğün Fotoğrafları Gelin Damat Düğün Fotoğrafları Gelin Damat  Düğün Fotoğrafları Gelin Damat Düğün Fotoğrafları Gelin DamatDüğün Fotoğrafları Damat Sağdıç Düğün Fotoğrafları Gelin ve AblasıDüğün Fotoğrafları Gelin Gelinlik Düğün Fotoğrafları Gelin DamatDüğün Fotoğrafları Gelin Damat Düğün Fotoğrafları Gelin DamatDüğün Fotoğrafları Gelin DamatDüğün Fotoğrafları Gelin Damat

Leave a reply