Anadolu Yakası’nda Düğün Fotoğrafı Turu

Anadolu Yakası’nda Düğün Fotoğrafı Turu

Nuray ve Serhat ile yorucu işgünlerinin ardından uzun bir toplantı gerçekleştirdik. Nuray’ın beklentilerini anlamak, dinlemek bizim için çok önemliydi. Sonrasında uzun bir yapılacaklar listemiz oldu. Tokat’ta olacak düğünleri için çocukluklarından itibaren fotoğraflarından oluşan özel bir slide show hazırladık. Aynı slide showu İstanbul’daki düğünlerinde barkovizyonda izlemek ve son karede markamızı görmenin mutluluğu tarif edilemez.

Nuray ve Serhat’ın düğün günü programları çok yoğundu. Bir de bunun üzerine gökyüzü sabah bize güzel bir süpriz yapmıştı. Öğleden sonra havanın açacağını bilsek bile yine de biraz endişelendik. Güne Serhat’ın hazırlık fotoğrafları ile başladık.Öncesinde Kadıköy’de Serhat’ın berberindeydik; tabi kısa bir süre için. Sonrasında San By Cahit’de Nuray’ın hazırlıklarını fotoğrafladık. Go Pro kameramızın görüntülerini tekrardan izlerken oldukça eğlendik, keyifli ve heyecanlı bir hazırlık süreciydi.

Kuaför çıkışı ilk görüş fotoğraflarını aldıktan sonra, istikametimiz Haydarpaşa Garı oldu. Garın iskelesinden, merdivenlerinden, iç alanından, iç ofis kısmına kadar her alanını keyifle kullandık. Garda çok iyi bildiğimiz özel köşelerimiz bize enfes fotoğraflar sundu. Nuray’ı merdivenlere uzandırdığımız kareler ise çekimin enerjisini bir üst seviyeye taşıdı. Serhat’ın esprileri ile hiç bir yorgunluk hissetmeden çekimin Haydarpaşa kısmını tamamladık.

Ufak bir aramız Maltepe Evlendirme dairesinde oldu. Nikah, ardından Nuray’ın özel isteği doğa çekimleri için Nezahat Gökyiğit Botanik Parkı’na gittik. Burada bir sürpriz de parkın üst kısımlarında bizi bekliyordu. Nuray ve Serhat’ın Ataşehir’deki evleri de burada kadrajımıza girdi. Trabzonspor tesislerinde çıkışları ve ilk dansları ile çekimimiz bitti. Tabii düğün günü kısmı 🙂 Birde bir kaç hafta sonra Moda’da Nuray-Serhat ve düğün videolarının röportaj kısmı için arkadaşları ile bir araya geldik. Düğün günü Kadıköy’de başlayıp, Caddebostan, Haydarpaşa, Maltepe, Ataşehir, Kartal’la sonuçlanan sonraki bir günde Moda’da keyifle devam eden bir macera oldu. Sonuçta çok keyifli bir çalışma ortaya çıktı. Ömür boyu aynı heyecan ve duygularla çalışmalarımızı izlemelerini temenni ediyoruz. Nuray ve Serhat’a bizi seçtikleri için çok teşekkür ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

b3_mini

b4_mini

b5_mini

b6_mini

b7_mini

b8_mini

b9_mini

b10_mini

b12_mini

b13_mini

b14_mini

b15_mini

b16_mini

Serhat Düğün Dış Çekimi

 

Nuray & Serhat Düğün Dansı

Leave a reply